Firma se právě zakládá a co teď?

Celý tento projekt je unikátní díky spojení služeb virtuální kanceláře s grafickým a produkčním studiem.

Zatímco se čeká, než soud zapíše Vaší novou firmu či zveřejní změny v koupené ready made společnosti, můžete se věnovat propagaci Vaší budoucí společnosti. Budete potřebovat připravit alespoň nějaké jednoduché logo a pokud má Vaše nová společnost větší ambice, je třeba zpracovat kompletní korporátní identitu. 

Vždy ke každému klientovi přistupujeme pečlivě a profesionálně. Snažíme se, aby naše práce byla originální, nebyla nudná a vizuálně korespondovala s oborem zákazníka.

 

Logotyp (logo) a design manuál

Design manuál je systematickým souborem jasně definovaných pravidel pro vizuální komunikaci společnosti. Jeho rozsah je individuální a měl by odpovídat skutečným potřebám daného subjektu. Logotyp, firemní barvy a písma (fonty) tvoří klíčové jádro prostředků vizuální komunikace. Většina manuálů dále obsahuje kapitoly definující pravidla pro tvorbu obchodních tiskovin (vizitky, hlavičkové papíry, obálky..) a propagačních materiálů (inzerce, brožury, letáky, katalogové a produktové listy,..). Součástí manuálu též často bývá definice jednotného oblečení zaměstnanců, označení vozového parku a propagace na nosičích venkovní reklamy (CLV, billboard). Pokud plánujete být malou společností, většinu z toho asi nebudete potřebovat, ale alespoň logo a základní grafická pravidla se hodí každé společnosti.

 

Razítko

Připravíme Vám a vyrobíme firemní razítka a nemusíte ztrácet čas výrobou někde jinde.

 

Internetové stránky

Dalším důležitějším počinem nové společnosti je výroba kvalitních a profesionálních stránek. V dnešní době, kdy už více než 50% lidí sleduje internet na svých mobilech a tabletech, je zásadní mít internetové stránky tzv. responzivní. Responzivní web vypadá na mobilních zařízení graficky odlišně od své verze pro počítače a jeho ovládání je snažší, protože není potřeba všelijak do stran rolovat. Amatérské webové stránky odradí mnoho potenciálních zákazníků ihned po jejich zobrazení a ti kliknou na kouzelné tlačítko „zpět“ tak rychle, že ani nezjistí, že jste třeba špičky ve svém oboru. Naopak kvalitní, přehledný a profesionálně zpracovaný web dokáže klienta přesvědčit, že firma je v oboru úspěšná, i když tomu tak třeba vůbec není, jen má prostě dobrý marketing. Výrobou webových stránek se zabýváme od samého počátku komerčního internetu v 90.letech a dokážeme udělat velmi efektivní webové stránky za minimální náklady. S tvorbou internetových stránek souvisí i další naše služby:

Zajištění registrace internetových domén

Zprostředkujeme registraci internetových domén druhého řádu (.cz, .com, .sk, .org, .net, .eu) a zajistíme jejich provoz (webhosting)

Správa Google Ads

Pro naše klienty zajišťujeme také nastavení a základní správu jejich PPC reklamy na Google Ads (kdysi  AdWords).

 

Řezaná grafika – polepy automobilů, výloh atd.

Pokud budete potřebovat polepit firemní vůz, dodávku či celý vozový park, obraťte se na nás. Na těchto stránkách se dozvíte více a prohlédnete si některé naše reference.